קבוצות חתירה - SUP
עושים סאפ בקהונה ביץ' - האימון המושלם לגוף ולנפש, רק אתם והים, מומלץ לחיזוק היציבה והשרירים.

בואו והצטרפו לקבוצות החתירה אצלנו.
לפרטים: גלית 054-6223347


סאפ - Standup paddleboarding
כמו בכל ענף מתפתח גם כאן בתחום הקייט והים שנות האלפיים הביאו עימם חידושים מעניינים ככון מגוון רחב של פעילויות ימיות אטרקטיביות דוגמת ה - sap. זהו גלשן חתירה המאפשר מגוון רחב של חוויות שונות ומגוונות, ניתן לחתור וליהנות ממנו גם באגמים, בים שקט, גלישת גלים ושיפור היציבה ואת הכושר הגופני.

תחושת ביטחון
ה - sap מקנה ביטחון עצמי עצום מיכיוון שגלשן העמידה הוא גדול יותר מגלשן גלים ניתן לעמוד עליו ללא קשר לתנועת הגל והליוי של משוט חתירה המאפשר התקדמות ושליטה נותן לגולש את חווית השליטה והבטחון שווה לכם להזמין שעור התנסות בהקדם.
בגלישה על גלשן חתירה בעמידה התפתחו שני סיגנונות עקריים: גלישה בגלים וחתירה למרחק.

גלישת סאפ - מגמה בעלייה
על פי דוח שנערך בארצות הברית בשנת 2013, גלישה על גלשן חתירה בעמידה הייתה הספורט בעל מספר הרב ביותר של מצטרפים חדשים בשנת 2012 הצמיחה המרשימה בהשתתפות בספורט נובעת ממספר גורמים. ראשית, קל מאוד לכל אדם בעל כושר גופני סביר להתחיל לחתור ולהנות, כל עוד תנאי הים נוחים והגלשן מתאים למתחילים. שנית, גודלם של גלשני הסאפ והשימוש במשוט מאפשר לתפוש גלים קטנים, אשר אינם ניתנים לגלישה בגלשני גלים רגילים.
עובדה זו מרחיבה מאוד את מספר הימים בהם ניתן לגלוש גלים. בניגוד לגלשן גלים, בסאפ ניתן לחתור בים ללא גלים בכלל, באגמים ונהרות, על מנת להנות מפעילות גופנית בחיק הטבע. בנוסף, גלשנים המיועדים לגלישה בגלים גבוהים מצד אחד, וכאלה המיועדים לתחרויות חתירה למרחק מצד שני, מושכים אליהם את חובבי הספורט האתגרי.
 1. Managing Director
 2. Managing Director
 3. Managing Director
 4. Managing Director
 5. Managing Director
 6. Managing Director
 7. Managing Director
 8. Managing Director
 9. Managing Director
 10. Managing Director
 11. Managing Director
 12. Managing Director