אודותינו
בית הספר לגלישת גלים בחיפה 2SURF מזמין אתכם להתרגש מספורט ימי ואתגרי בגלישת גלים. הפעילות מתקיימת בחוף הקהונה ביץ' (בסמוך למלון מרידיאן).

בית הספר לגלישת גלים בחיפה 2SURF מתמחים בתחומים הבאים: קורס גלישת גלים עם מאמן אישי. חוגי גלישת גלים לקבוצות על בסיס שבועי. קייטנות גלישת גלים בחיפה לילדים ונוער המתקיימים בחופשות ובחגים. פעילויות חוויה וגיבוש עבור ועדי עובדים, חברות ופרטיים. גלישת גלים סאפ.

נושא הבטיחות הינו הנושא החשוב ביותר עבור כל אחד מאיתנו וכן אנו, בבית הספר לגלישה 2SURF שמים דגש רב על בטיחות הגולשים בכל נקודות הזמן במהלך הקורס.

2SURF מקיימת פעילות גלישת גלים תוך שילוב של לימודים מקצועיים יחד עם כיף של ים וחופש. את הפעילות מעבירים צוות מאמנים מיומן וזאת עפ"י מורשת של אהבת הים והגלישה. בשנים האחרונות קיים ביקוש הולך וגובר לספורט אשר נותן חוויה שונה משאר ענפי הספורט המסורתיים.

החברה הצעירים רוצים יותר. בית הספר לגלישה 2SURF הוקם בדיוק כדי לענות על הצרכים הללו. המאמנים עובדים על שיפור המוטיבציה והכושר הגופני עוד לפני שנכנסים למים. השילוב של ספורט וים נותן סיפוק עצום בתחושת הביטחון האישית של כל גולש. מטרת בית הספר לגלישה 2SURF היא לתת כלים לאורך חיים בריא ומאוזן ולהנות מאחד המשאבים היפים שעומדים לרשות העיר חיפה... חוף הים.
  
 1. Title 1
 2. Title 2
 3. Title 3
 4. Title 4
 5. Title 5
 6. Title 6
 7. Title 7
 8. Title 8
 9. Title 9
 10. Title 10
 11. Title 11
 12. Title 12